Ježíš


Řekl mu: `Neposlouchají-li Mojžíše a Proroky, nedají se přesvědčit, ani kdyby někdo vstal z mrtvých.´"
Lk 16,31

Přečti si svědectví lidí, kteří
mají osobní zkušenost
s Ježíšem

Zpět na úvodní stranu

Uzdravuje

Inka Melzerova

Je to přes dvacet let, kdy mne oslovil Duch......během těch let přišla jiná dramata, ztráty, zmatky, rozvod, alkoholismus syna.....ano, i v těžkých chvílích pochyby a odklon od Boha, ale dnes, přestože díky lékařem zanedbané a neléčené borelioze přicházím o zrak a mám problémy se srdcem, chválím Pána, za to, že se mi dal poznat, že je tak dobrý, věřím, že mne povede dál.....do Království!

Milé sestry a bratři, narazila jsem náhodou na tento web a chci se s vámi podělit o své setkání s Bohem....


Vyrůstala jsem na vesnici na Valašsku, kde v neděli mohl zloděj vykrást celou vesnici, protože kromě nemohoucích byli všichni v kostele asi 3 km vzdáleném.Pak přišla studentská léta a já žila v domnění, že Pán Bůh je součást folklóru, hlavně těch starších lidí, dokonce jsem od jednoho ruského filozofa četla, že kdo je slabý, potřebuje Boha. Na univerzitě byl také studující z Lesotha, kde byli lidé pronásledováni apartheidem - líčil nám, jak se může s maminkou vidět jen přes plot na hranici státu...byl sympatický, ale co mne udivilo, že je mladý a je věřící.

Pak jsem měla dle lékař. zpráv mít tuberkulózu ledvin. Když mi to řekli ( s tím, že dlouhý život to nebude),šla jsem si dát s kámoškou koňak do kavárny.Tam si přisedli dva horolezci a přemluvili mne, ať zkusím lozit.Tak jsem jezdila na skály a snad díky tomu jsem se ocitla jednou na Hnojovém domě v Jizerkách, kde se za totáče setkávaly různé expedice horolezců a cestovatelů.Tam jsem se poznala s Alešem Jaluškou, husitským farářem a následně s jeho ženou, také farářkou ČCE. Jezdila jsem k němu na faru si pobejt a spolu se mnou i jiní mladí. Byl pro nás autoritou a tam jsem měla poprvé dojem, že víra může vést i aktivnímu pojetí života......

Jinak moje rodinná situace nebyla nejlepší - matka se léčila na psychiatrii a i v běžném životě bylo těžké s ní být, otec alkoholik zmizel z mého života když mi bylo 10 let, což mi zas tak nevadilo, protože když se rodiče doma bili, tekla krev a byla hrůza. Nikdo se o mne nezajímal co prožívám jako dítě...příbuzní chodili do kostela, ale jen "chodili", jejich obvyklá otázka ke mně byla, jestli se dobře učím, nic víc. Přestože jsem už znala Aleše, kterého jsem si mohla vážit a který se mne snažil postrčit v poznávání, byla jsem od Boha daleko a víra mne nezajímala. Pak jsem se vdala, 2x spontánní potrat a po 5 letech komplikované narození syna. Jenže také poporodní blues, neléčená psychóza, stresy s matkou, která na protest mé svadby skočila z okna atd. Byla jsem dost na dně, Aleš mi doporučil číst Žalmy, nic mi to neříkalo, avšak pak jsem objevila Joba. A ten mi mluvil z duše.....už jsem v podstatě přežívala den pomocí 23 prášků, po operaci štítné žlázy a tak jsem si pozvala příbuzné, že se s nimi z tohoto světa rozloučím( to jsem jim neříkala ani to, že už 10 dnů nespím...) Byl pátek a šla jsem stát jako normál za totáče frontu na maso s mojí tchýní. Najednou slyším - pojď do kostela sv. Michala- byla to myšlenka nebo hlas a já dala tchýni peníze ať mi něco koupí a šla do kostela ! Byl to kostel, kde jsem coby studentka chodila obdivovat baroko a ten jediný jsem znala jménem.


Tam na mne Bůh promluvil - chceš-li ve mě věřit, já si tě uzdravím...ANO CHCI ! a plakala jsem a plakal, poprvé mi někdo chtěl pomoc jen tak......zhruba 40 dnů jsem měla "nařízeno" co jíst, po těle mi šel jakoby elektrický proud po drahách, zhubla jsem, ale měla moc energie a - fungovala jsem bez léků !!! Haleluja ! Věřte, že Pán uzdravuje i DNES !

Inka Melzerová, 19. března 2011

 

 

Zobrazeno 24959x od 19. 03. 2011
Zpět na úvodní stranu

Hodnoceno 1284x, aktuálně 3.07 bodů

Jak Tě svědectví oslovilo? 0 1 2 3 4 5  (5 = nejvíce)
Chcete-li sponzorovat překlad svědectví
"Uzdravuje"
z češtiny do...
  Cena za překlad Můžete zde:
...němčiny 250,- Sponzorovat
Proč sponzorovat překlady? Jak sponzorovat překlady?
Sponzor překladu
M M M, M
M
M
IČ: M
M
M
M, M, M M
tel.: M
M M
_ _ _, _
_
_
IČ: _
_
_
_, _, _ _
tel.: _
_ _
Kategorie
Ostatní (140)
Kurz Filip (53)
Uzdravení fyzické (48)
Okultismus (28)
Obrácení (142)
Povzbuzení víry (153)
Vyslyšení modlitby (94)
Boží zásah (187)
Uzdravení vztahů v manželství (13)
Katolické svědectví (55)
Uzdravení vztahů mezi lidmi (19)
Dary Ducha svatého (50)
Osobní zkušenost s Boží láskou (168)
Slovensky (34)
Uzdravení vnitřní (28)
Uzdravení z alkoholismu (11)
Satanismus a jeho projevy (15)
Osvobození z drogové závislosti (11)
Uzdravení z nenávisti vůči lidem (4)
Desátek a požehnání v hmotné oblasti (7)
Uzdravení z depresí (15)
Kurz Alfa (14)

Pro přidávání diskuzních příspěvků se musíte přihlásit.

Diskuze ke svědectví