Ježíš


Avšak Kristus byl vzkříšen jako první z těch, kdo zesnuli.
1 Kor 15,20

Přečti si svědectví lidí, kteří
mají osobní zkušenost
s Ježíšem

Zpět na úvodní stranu

Co je Ježíš mým Pánem, je vše jiné.

Dominik Bakaj

Doktoři nepomáhali, jen předepisovali další antibiotika a plánovali operaci. Můj stav se časem zhoršil i duševně. Na doporučení jsem se dostal k léčiteli, který mě záhadně o tři dny později na dálku vyléčil, a naráz mi bylo skvěle. Dva měsíce jsem byl jako superman, který když si řekne „vylezu Everest“, tak to tak bude. Začal jsem ho navštěvovat a on mě s chuti zasvěcoval do tajů magie... Co je Ježíš mým Pánem, je vše jiné.
   Když mi bylo devatenáct let, tak jsem na půl roku onemocněl. Nemoc mi vzala všechno, na čem jsem tenkrát stavěl a plánoval. Už jsem nemohl sportovat, cvičit, dělat box a vůbec ne odjet do ciziny něco si dokázat a utéct před rodinnými nesváry.
   Byl jsem tenkrát dost zahleděný do sebe a hodně řešil, jak mě lidi vnímají. V nemoci  jsem zhubnul a cvičit už nešlo. Stala se ze mě hubená žížala, která nemůže skoro nic sníst, aniž bych neměl žaludeční obtíže. Naráz jsem byl sám se sebou a se svými slabostmi. Nebylo kam utéct a musel jsem přijmout realitu, jaká je.
  Doktoři nepomáhali, jen předepisovali další antibiotika a plánovali operaci. Můj stav se časem zhoršil i duševně. Na doporučení jsem se dostal k léčiteli, který mě záhadně o tři dny později na dálku vyléčil, a naráz mi bylo skvěle. Dva měsíce jsem byl jako superman, který když si řekne „vylezu Everest“, tak to tak bude. Začal jsem ho navštěvovat a on mě s chuti zasvěcoval do tajů magie. Pak ta super síla najednou odešla. Léčitel mi na to řekl, že to byla jen ochutnávka a už vím, kde hledat. Začal jsem číst všemožné duchovní literatury. Chodit na kurzy, zasvěcovat se všemožným věcem. Přestal jsem chodit s kamarády ven a omezil se jen na určitou skupinku lidí praktikujících podobné esoterické věci. Výsledek byl takový, že po letech strach a úzkosti byli moji nejlepší všudypřítomní kamarádi, které jsem si ani nepřiznával. Byl jsem čím dál víc uzavřený a depresivní. Rodinné vztahy byly na bodu nebo spíš pod bodem mrazu. Na lidech jsem viděl jen to špatné a v práci jsem to nenáviděl. Bohužel bohudík jsem dostal příležitost odjet do Ameriky. Viděl jsem to jako ideální šanci, abych především před tím „špatným“ utekl a začal znovu. To se uskutečnilo a já opravdu odjel žít americky sen. Místo toho ale přišla tvrdá realita. Magie mě dále spoutávala a lidi „lepší“ nebyli.
   Jednoho dne jsem tam přišel o práci. Peněz jsem moc našetřených neměl a dostal se do situace, kdy skoro nebylo co  pusy ,dlužil jsem v hotelu za nájem a hrozilo,že budu brzy bezdomovec v cizí zemi a navíc už ilegálně.
  Jednou večer v parku jsem hodně skleslý,  plný strachu přemýšlel, co dělat a jestli ještě něco kromě skoku do oceánu má v životě smysl. Tu vidím ke mně přicházet bezdomovce s domečkem na kolečkách. Myslel jsem, že je to jen další somrák, kterému řeknu sorry, I am broke (jsem rozbitej, nemám peníze) a tentokrát by to byla i pravda, ale on místo somráni  pěkně pozdravil a řekl že ví, že jsem Čech. To hned prolomilo ledy a já mu řekl, co tu dělám. On, že všecko je v pořádku, že jeto vše Boží plán a Bůh mě miluje a je všude kolem,jen se správně podívat. Řekl: „Vidíš ty krásný kytky a ptáky a podívej na ten fajnovej hotel. Před měsícem jsem tam bydlel, dnes jsem tady, ale to je jedno, Bůh mě miluje víš?  a postará se.“ Pak odešel a po pár metrech jakoby ze změnil v někoho úplně jiného. Začal cosi mrmlat a vykřikovat jakoby byl opilý. Myslel jsem si, byl to anděl?? Pro mě určitě byl. Postavil mě na nohy a dal mi sílu bojovat a dál pokračovat. Zanedlouho se mi stalo téměř to samé s knězem, co na mě zavolal, když jsem hrál fotbal. Přišel a řekl mi, že ví, že trpím, ale že Bůh má se mnou plán a povídal mi o něm. Poté se začaly dít zajímavé věci. Na příklad několikrát, když jsem zapnul televizi, tak zrovna vysílali, jak v Ježíšově jménu uzdravují. Nebo když jsem jezdil pracovně do domácností, tak vždy do věřících rodin. Stalo se to mnohokrát za sebou, až sem si ze srandy říkával: „Kolik těch křížků a sošek svatých budou mít doma dneska?“ Pak jednou doma zákazník neměl nic, ale jak jsem šel na zahradu, narazil jsem na sochu  Panny Marie v životní velikosti. Začal jsem si uvědomovat, že mi „Někdo“ chce něco  říct..:) Věci se zlepšili a já zase měl hodně práce a úžasnou nabídku k bydlení zadarmo v luxusní čtvrti jen za údržbu v domě. Přestěhoval jsem se tam přesně na den rok od doby, co jsem přiletěl USA. J
 Jednou jsem se nechal od kamaráda přemluvit, ať s ním jdu v neděli na mši, že mě pak pozve i na pivo. Po bohoslužbě jsem měl pocit, že je mi lehčeji. Starosti ustoupily a do duše přisel klid. Pivo jsem měl až pak, takže to určitě bylo mšíJ  Příští neděli jsem prostě musel na mši zase. To jsem šel i do kapličky Panny Marie, kde jsem ucítil něco úžasného. Byla tam pro mě velká máma, která mě opravdu miluje a naplňuje tu díru v srdci mořem lásky. Od té doby jsem začal chodit na mše skoro každý den a přemýšlel o křtu.
Bohužel mi to nevydrželo. Zájem o kostel a o Boha začal postupně upadat, jak mi bylo líp a podivuhodně mi začaly chodit neodolatelné nabídky ze strany esoteriky a všemožné techniky, které slibovaly zázraky bez toho, abych se musel někomu „klanět“ a morálně se nějak omezovat. Většinou to týden dva fungovalo  a pak mi bylo akorát moc zle a jediný, kdo mě z těch stavů dostal byl vždy Pan Ježíš. Tak se to dokola opakovalo ještě několik měsíců.
Po dvou letech v USA jsem se z důvodu nemoci musel vrátit domů. Byla to rána. Nic jsem nedokázal peníze neměl ,no jako „spráskanej pes“ se vrátil a navíc s nalomeným zdravím…Díky Bohu jsem po dvou měsících tápání potkal nyní už mou ženu Elišku,která je také konvertita a podpořila mě ve víře.  O tři roky později jsem konečně přijal křest. Musím říct, že to nebylo úplně snadné. Spoutanost magií se začala naplno projevovat a působit všemožnými prostředky, abych to vzdal. Naštěstí Pán dal a já nakonec křest přijal. Od té doby chodím do kostela skoro každý den. Co je Ježíš mým Pánem, je vše jiné. Rodinné vztahy se postupně zlepšily. Dokázal jsem odpustit všem lidem. A když přijdu na někoho, komu jsem ještě neodpustil, svěřím to určitě Ježíši.  V práci se mi daří lépe a začínám ji dělat i rád J Konflikty s lidmi ustoupily. Místo špatného vidím na lidech dobré. Dokážu být čím dál víc člověkem, jakým jsem a projevit, co cítím. Jsem spokojený, jak vypadám a kde jsem. Už nepotřebuju chodit do posilovny, mít vypracované tělo, říkat vtipné věci, abych se cítil přijímaný a milovaný.
To Ježíš vyléčil všechna má vnitřní zranění. Dává mi stále znát, že mě miluje slabého a hubeného jako žížalku a že ve slabosti je velká síla, díky které se na mě mohl projevit svou nekonečnou láskou a milostí.

Zobrazeno 13515x od 12. 02. 2015
Zpět na úvodní stranu

Hodnoceno 614x, aktuálně 2.97 bodů

Jak Tě svědectví oslovilo? 0 1 2 3 4 5  (5 = nejvíce)
Sponzor překladu
M M M, M
M
M
IČ: M
M
M
M, M, M M
tel.: M
M M
_ _ _, _
_
_
IČ: _
_
_
_, _, _ _
tel.: _
_ _
Kategorie
Ostatní (140)
Kurz Filip (53)
Uzdravení fyzické (48)
Okultismus (28)
Obrácení (142)
Povzbuzení víry (153)
Vyslyšení modlitby (94)
Boží zásah (187)
Uzdravení vztahů v manželství (13)
Katolické svědectví (55)
Uzdravení vztahů mezi lidmi (19)
Dary Ducha svatého (50)
Osobní zkušenost s Boží láskou (168)
Slovensky (34)
Uzdravení vnitřní (28)
Uzdravení z alkoholismu (11)
Satanismus a jeho projevy (15)
Osvobození z drogové závislosti (11)
Uzdravení z nenávisti vůči lidem (4)
Desátek a požehnání v hmotné oblasti (7)
Uzdravení z depresí (15)
Kurz Alfa (14)

Pro přidávání diskuzních příspěvků se musíte přihlásit.

Diskuze ke svědectví