Ježíš


Víme, že jsme z Boha, kdežto celý svět je pod mocí zlého.
1 J 5,19

Přečti si svědectví lidí, kteří
mají osobní zkušenost
s Ježíšem

Zpět na úvodní stranu

Byla jsem hluchá a slyším.

Marie Foltýnková

...Zde jsem poznala Boha v Duchu svatém, který mi vlil do srdce pocity, dříve nepoznané. Nastartoval mi novou cestu, hnanou motorem lásky, Božího milosrdenství a radosti za spásy... Byla jsem hluchá a slyším.

Narodila jsem se do katolické rodiny, a byla jsem tak spolu se svými třemi sourozenci i vychována. Každodenní modlitba, účast na nedělních a svátečních bohoslužbách a měsíční přístup ke svátostem bylo pro mne samozřejmostí. Když jsem odrostla dětským střevíčkům, začala jsem si svůj život postupně zařizovat a přetvářet podle svých představ a tím se i Bůh dostával na další a další místa. Když jsem ve svých 21 letech onemocněla nemocí, která mě měla provázet již celý život, a tato nemoc mě zasáhla ve své intenzivnější podobě, zpřevracely se všechny mé plány a tužby, včetně partnerského a rodinného života. Nakonec jsem zůstala sama. Často jsem přemýšlela, proč se to všechno stalo, proč jsem se musela vzdát obyčejného lidského štěstí. Postupem času jsem v tom začala vidět Boží vůli a jí jsem se podřídila. Trochu se zlepšil i můj vztah k Bohu, začala jsem vůči němu pociťovat stále větší dluh, ale protože jsem se spoléhala zase jen na své síly, nedokázala jsem se k němu více přiblížit, neslyšela jsem jeho hlas, jak mě volá, a sama se sebou jsem cítila stále větší nespokojenost. Čas běžel a Bůh jednal dál.

Letos v březnu jsem se zúčastnila kurzu "FILIP", kde jsem poprvé zaslechla jak mě Pán oslovuje a vyzývá, abych přijala jeho lásku a vykoupení, že pro mne zemřel a prolil svou krev, abych měla život v plnosti. Že mě miluje bezpodmínečnou láskou jen proto, že jsem mu drahá a ne pro mé zásluhy. Zde jsem poznala Boha v Duchu svatém, který mi vlil do srdce pocity, dříve nepoznané. Nastartoval mi novou cestu, hnanou motorem lásky, Božího milosrdenství a radosti za spásy.

Nyní se již nespoléhám na své vlastní síly, vím že jsou chabé, radu a pomoc hledám vždy u Pána. Uvěřila jsem Ježíšovu slovu: "..začkoli budete prosit ve jménu mém, učiním to.." Jan 14.13. Kniha knih "BIBLE" se stala mou každodenní duchovní potravou, v ní jsem našla i odpověď na všechny ty změny v mém životě včetně nemoci. Na tu jsem našla odpověď v Markově evangeliu 9,43-48.Vím už, že Pánu je dražší má duše než tělo, protože ta je nesmrtelná. Díky Bohu jsem našla své místo i ve společenstvích, kde se má víra při setkávání s živým Ježíšem prohlubuje a roste. Pán mi dal klid, vyrovnanost a umění radovat se ze života takového jaký je.

Jsem sice teprve na počátku této nové cesty, ale chci už na ní vytrvat. Přeji i tobě prožít tak úžasnou změnu v životě. Pán volá a čeká i na tebe, až mu otevřeš dveře svého srdce, aby mohl vstoupit a jednat.

Marie, Kroměříž

Zobrazeno 19408x od 21. 12. 2002
Zpět na úvodní stranu

Hodnoceno 1380x, aktuálně 2.98 bodů

Již jste hodnotili dne 10. 08. 2022, známka 5. (IP: 44.197.230.180)
Chcete-li sponzorovat překlad svědectví
"Byla jsem hluchá a slyším."
z češtiny do...
  Cena za překlad Můžete zde:
...němčiny 250 Kč Sponzorovat
Proč sponzorovat překlady? Jak sponzorovat překlady?
Sponzor překladu
M M M, M
M
M
IČ: M
M
M
M, M, M M
tel.: M
M M
_ _ _, _
_
_
IČ: _
_
_
_, _, _ _
tel.: _
_ _
Kategorie
Ostatní (140)
Kurz Filip (53)
Uzdravení fyzické (48)
Okultismus (28)
Obrácení (142)
Povzbuzení víry (153)
Vyslyšení modlitby (94)
Boží zásah (187)
Uzdravení vztahů v manželství (13)
Katolické svědectví (55)
Uzdravení vztahů mezi lidmi (19)
Dary Ducha svatého (50)
Osobní zkušenost s Boží láskou (168)
Slovensky (34)
Uzdravení vnitřní (28)
Uzdravení z alkoholismu (11)
Satanismus a jeho projevy (15)
Osvobození z drogové závislosti (11)
Uzdravení z nenávisti vůči lidem (4)
Desátek a požehnání v hmotné oblasti (7)
Uzdravení z depresí (15)
Kurz Alfa (14)

Pro přidávání diskuzních příspěvků se musíte přihlásit.

Diskuze ke svědectví