Ježíš


A hle, já jsem s vámi po všecky dny až do skonání tohoto věku."
Mt 28,20

Přečti si svědectví lidí, kteří
mají osobní zkušenost
s Ježíšem

Zpět na úvodní stranu

Byla jsem hluchá a slyším.

Marie Foltýnková

...Zde jsem poznala Boha v Duchu svatém, který mi vlil do srdce pocity, dříve nepoznané. Nastartoval mi novou cestu, hnanou motorem lásky, Božího milosrdenství a radosti za spásy... Byla jsem hluchá a slyším.

Narodila jsem se do katolické rodiny, a byla jsem tak spolu se svými třemi sourozenci i vychována. Každodenní modlitba, účast na nedělních a svátečních bohoslužbách a měsíční přístup ke svátostem bylo pro mne samozřejmostí. Když jsem odrostla dětským střevíčkům, začala jsem si svůj život postupně zařizovat a přetvářet podle svých představ a tím se i Bůh dostával na další a další místa. Když jsem ve svých 21 letech onemocněla nemocí, která mě měla provázet již celý život, a tato nemoc mě zasáhla ve své intenzivnější podobě, zpřevracely se všechny mé plány a tužby, včetně partnerského a rodinného života. Nakonec jsem zůstala sama. Často jsem přemýšlela, proč se to všechno stalo, proč jsem se musela vzdát obyčejného lidského štěstí. Postupem času jsem v tom začala vidět Boží vůli a jí jsem se podřídila. Trochu se zlepšil i můj vztah k Bohu, začala jsem vůči němu pociťovat stále větší dluh, ale protože jsem se spoléhala zase jen na své síly, nedokázala jsem se k němu více přiblížit, neslyšela jsem jeho hlas, jak mě volá, a sama se sebou jsem cítila stále větší nespokojenost. Čas běžel a Bůh jednal dál.

Letos v březnu jsem se zúčastnila kurzu "FILIP", kde jsem poprvé zaslechla jak mě Pán oslovuje a vyzývá, abych přijala jeho lásku a vykoupení, že pro mne zemřel a prolil svou krev, abych měla život v plnosti. Že mě miluje bezpodmínečnou láskou jen proto, že jsem mu drahá a ne pro mé zásluhy. Zde jsem poznala Boha v Duchu svatém, který mi vlil do srdce pocity, dříve nepoznané. Nastartoval mi novou cestu, hnanou motorem lásky, Božího milosrdenství a radosti za spásy.

Nyní se již nespoléhám na své vlastní síly, vím že jsou chabé, radu a pomoc hledám vždy u Pána. Uvěřila jsem Ježíšovu slovu: "..začkoli budete prosit ve jménu mém, učiním to.." Jan 14.13. Kniha knih "BIBLE" se stala mou každodenní duchovní potravou, v ní jsem našla i odpověď na všechny ty změny v mém životě včetně nemoci. Na tu jsem našla odpověď v Markově evangeliu 9,43-48.Vím už, že Pánu je dražší má duše než tělo, protože ta je nesmrtelná. Díky Bohu jsem našla své místo i ve společenstvích, kde se má víra při setkávání s živým Ježíšem prohlubuje a roste. Pán mi dal klid, vyrovnanost a umění radovat se ze života takového jaký je.

Jsem sice teprve na počátku této nové cesty, ale chci už na ní vytrvat. Přeji i tobě prožít tak úžasnou změnu v životě. Pán volá a čeká i na tebe, až mu otevřeš dveře svého srdce, aby mohl vstoupit a jednat.

Marie, Kroměříž

Zobrazeno 19410x od 21. 12. 2002
Zpět na úvodní stranu

Hodnoceno 1380x, aktuálně 2.98 bodů

Litujeme, ale nulou mají právo hodnotit pouze lidé, kteří jsou ochotni vydat své svědectví.
Pošlete-li své svědectví, budete mít právo dále hodnotit.
Jedno ze svědectví jste nulou hodnotili dne 10. 08. 2022. (IP: 44.197.230.180)
Chcete-li sponzorovat překlad svědectví
"Byla jsem hluchá a slyším."
z češtiny do...
  Cena za překlad Můžete zde:
...němčiny 250 Kč Sponzorovat
Proč sponzorovat překlady? Jak sponzorovat překlady?
Sponzor překladu
M M M, M
M
M
IČ: M
M
M
M, M, M M
tel.: M
M M
_ _ _, _
_
_
IČ: _
_
_
_, _, _ _
tel.: _
_ _
Kategorie
Ostatní (140)
Kurz Filip (53)
Uzdravení fyzické (48)
Okultismus (28)
Obrácení (142)
Povzbuzení víry (153)
Vyslyšení modlitby (94)
Boží zásah (187)
Uzdravení vztahů v manželství (13)
Katolické svědectví (55)
Uzdravení vztahů mezi lidmi (19)
Dary Ducha svatého (50)
Osobní zkušenost s Boží láskou (168)
Slovensky (34)
Uzdravení vnitřní (28)
Uzdravení z alkoholismu (11)
Satanismus a jeho projevy (15)
Osvobození z drogové závislosti (11)
Uzdravení z nenávisti vůči lidem (4)
Desátek a požehnání v hmotné oblasti (7)
Uzdravení z depresí (15)
Kurz Alfa (14)

Pro přidávání diskuzních příspěvků se musíte přihlásit.

Diskuze ke svědectví